3 lipca 2013

Jaram się... (3)

 • Szekspirowskim lipcem, bo do zabawy dołączyła Hermi, nie tylko na blogu, ale również ogłosiła Lipiec z Szekspirem na forum Deep Town. Jak ktoś lubi Szekspira i chciałby podyskutować o jego twórczości, adaptacjach, ekranizacjach i ogólnie o wszystkim, co z Szekspirem związane, to Deep Town jest do tego miejscem idealnym (do innych dyskusji również).
 • Swoim pierwszym opowiadaniem opublikowanym na forum Polskiej Bazy Fanfiction. Jak się siedzi na forum gdzie każdy ciągle coś pisze i głównym tematem dyskusji są sprawy związane z pisaniem, to prędzej czy później pokusa napisania czegoś samemu staje się nie do pokonania.
 • Starym wydaniem „W poszukiwaniu straconego czasu”, jakie odkryłam w bibliotece. Co prawda w mojej biblioteczce stoi kilka tomów wydanych przez Prószyńskiego, ale urokiem nie są w stanie dorównać wydaniu Państwowego Instytutu Wydawniczego z 1965. Ta czcionka, te lekko pożółkłe stronice… coś wspaniałego. I co najważniejsze, czytanie od razu nabiera innego smaku.
 • Świadomością, że za trzy i pół tygodnia premierę będzie mieć drugi sezon The Confessions of Dorian Gray. Pierwszy był wspaniały, i każdy odcinek „oglądałam” wielokrotnie nie tylko z powodów językowych, ale niesamowitych historii, bo chyba najwyższą sztuką jest w ciągu trzydziestu minut sprawić, by słuchacz z wrażenia (głównie ze strachu) z kapci wyskoczył, a na koniec zalał się łzami współczucia dla głównego bohatera.
Udostępnij:

4 komentarze:

 1. Rada: nie poprzestawaj na tym jednym opowiadaniu, bo jest bardzo, bardzo dobre.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Pisać na pewno nie przestanę, ale nie wiem czy kolejne opowiadanie będzie równie dobre co debiut.

   Usuń
 2. Dalej dalej z pisaniem :D!!!

  Ja bym pisała więcej, ale zepsuty alt w klawiaturze i wciskanie ctrl+alt zaczyna mnie szybko męczyć XD

  I się pochwalę, że wygrałam jednak tamten konkurs z wiedźmą, jakieś pospolite ruszenie chyba było i się udało :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam wyniki konkursu i gratuluję. Pospolite ruszenie nie było potrzebne, bo Twoja wiedźma miała w sobie najwięcej magii i od razu przykuwała wzrok :D

   Usuń